Мариупольский молокозавод

 

ТОВ "ЕКОIЛЛIЧПРОДУКТ"

87506, Україна

Донецька обл.,  

м. Марiуполь

вул. Свободи, 20

Відділ продажу:


+38 (094) 882 38 24
+38 (094) 882 38 25

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Facebook      Instagram

 

Маріупольський молокозавод ТОВ "Екоіллічпродукт" суворо дотримується виконання вимог Закону України № 771/97 "Про основні принципи і вимоги до безпеки і якості харчових продуктів" і наказу Міністерства аграрної політики і продовольства України від 01.10.2012 г. № 590 "Про затвердження Вимог по розробці, впровадженню і застосуванню постійно діючих процедур, грунтованих на принципах Системи управління безпекою харчових продуктів (НАССР) ".

Впровадження системи публічних електронних торгів Prozorro в Україні розпочалося з Міністерства оборони. Це був експеримент, до якого за бажанням могли приєднатися будь-які державні установи. Як акцентував Президент України Петро Порошенко, електронні закупівлі - це простий, але дуже ефективний крок у боротьбі з корупцією.

21 серпня 2015 року голова правління ТОВ “Екоіллічпродукт” та "УГХТ" Юрій Тернавський прийняв рішення взяти участь у тестуванні системи закупівлі Prozorro. Обов'язкове використання системи Prozorro для усіх держорганів України стало лише з 1 серпня 2016 року.

Аналітика і статистика Prozorro - це багатовимірна система, яка не лише економить час замовника і постачальника, але і збільшує прозорість торгів.

З 2015 р по 2016 р участь в електронних торгах приймали менеджери відділу збуту, а у 2017 році було створено окремий підрозділ - тендерний відділ. Це принесло свої результати. В порівнянні з 2016 роком збільшилась кількість виграних тендерів на 9 % (інформація наведена у таблиці).

Рік

% від загальної реалізації

2016

15

2017

24

2018 (січень-вересень)

31

Співробітники відділу здійснюють наступні операції:

  • підбирають електронні аукціони, керуючись результатами регулярного моніторингу усіх тендерів, що відповідають специфіці діяльності фірми;
  • готують необхідну документацію для участі в тендерах, що проводяться на електронних майданчиках, керуючись вимогами потенційного замовника;
  • подають пропозицію на участь компанії в тендері;
  • представляють інтереси підприємства на період проведення тендеру у тому випадку, якщо пропозиція буде прийнята замовником;
  • відстежують результати проведення аукціонів;
  • проводять аналітичну роботу, моніторинг тих торгів, що вже пройшли.

У 2017 році ТОВ “Екоіллічпродукт” увійшло у ТОП-10 постачальників м. Маріуполя.

З серпня 2016 р по вересень 2018 ТОВ “Екоіллічпродукт” прийняло участь більш ніж у 2400 закупівлях та перемогло у 76% з них.

Завдяки системі електронних закупівель Prozorro розширюється ринок збуту та збільшується товарообіг нашого підприємства.

У 2018 році біли підписані договори поставки з Міським відділом освіти м. Вугледар, Волноваською міською радою, Волноваською районною лікарнею №1, Волноваською центральною районною лікарнею, Міським відділом освіти м. Курахове.